Zastanawiając się nad pierwotnej misji Spółki

Inigdy nie używać metody Martingale zarządzania pieniędzmi w celu odzyskania wcześniejszych strat. Nawet jeśli strategia Martingale jest skonfigurowany w taki sposób, że nie usunie swoje konto aż gromadzą sześć strat, może to bardzo dobrze się stało. Mogę mówić z własnego doświadczenia w tej kwestii. Miałem system zarządzania pieniędzmi Martingale skonfigurować w taki sposób, że nie będzie wymazać moje konto, chyba że przegrał osiem Strona www.opcjeonline.com sprawdzone rip transakcji z rzędu. Wiesz, jak długo trwało moje konto? Dwa dni. Nawet jeśli przedsiębiorca jest bardzo dobre i średnie 70% ITM, to jest bardzo prawdopodobne, że w miarę upływu czasu, w pewnym momencie swojej kariery straci sześć transakcji z rzędu. W rzeczywistości, to prawie na pewno, jeśli występuje wystarczająca ilość transakcji. Więc proszę nie używać Martingale w handlu w dowolnym momencie, tak satysfakcjonujące jak mogłoby się wydawać, aby móc nadrobić kilka kolejnych transakcji tracąc Można spróbować tutaj w rzędzie za pomocą pojedynczego handlu wygraną. Ale jeśli wystarczająco dużo czasu upłynie, końcowy wynik nigdy nie jest dość.

Może być również przydatna dla plan handlu mieć określone zasady handlu, które przylegają do świadomie (bo trzeba nieomylną samodyscypliny do pomyślnego przedsiębiorcy). Na przykład, może to być coś w stylu „jeśli stracę więcej niż dwa zawody z rzędu, skończę na dzień.” To, moim zdaniem, jest stałym regułą jest, że po trzech zawodach prosto przegranej, jesteś aktualności prawdopodobnie czuje bardzo źle o tym, jak dzień obrotu wbiegł a może po prostu dobrze mieć silną pokusę, aby wrócić na rynki, aby spróbować wygrać zwrot pieniędzy. I handlu zemsta jest emocjonalna handlowym i będzie służyć tylko do niszczenia konta. Posiadanie „must-win” Czytaj więcej mentalności może być dobre, jeśli jesteś sportowcem o silnej determinacji, aby wykonać jak najlepiej, ale na pewno nie będzie działać jako przedsiębiorcy.

Można także umieścić w planie odwrotny reguły nigdy o handel na ponad trzy zwycięskich zawodach z rzędu w ciągu jednego dnia. Handel z poczuciem euforii lub nadmiernej często może być tak samo niebezpieczne jak handel z frustracją.

Podsumowując ten punkt, cała Celem planu handlu jest, aby utrzymać się odpowiedzialności. Największym wrogiem handlowca jest zawsze sam, a nie rynek. Plan handlowym, w pewnym sensie, jest po prostu sposobem na uratowanie się od siebie, czy to ma sens.

Zawsze staramy się poprawić 

Patrząc w kierunku zasobów, które mogą pomóc poprawić handlu jest niezbędna. Inwestowanie w siebie w postaci wykształcenia jest ważny przez całe życie. Nauka nową strategię handlową lub techniki inwestycyjne lub coś związanego z obrotu może być bardzo satysfakcjonujące. http://www.opcjeonline.com/plus500/ Internet ma wiele zasobów (binaryoptions.net jest jednym z nich) i istnieje wiele książek handlu, które obecnie nie można patrzeć do analizy technicznej związanej pomoc, strategia, lub podstawową inspirację.

Wniosek 

Trading powodzeniem sprowadza się do samodyscypliny, spójności i wprowadzenie wymaganego wysiłku. The Very Best przedsiębiorców i inwestorów prawie zawsze mają lat / wieloletnie doświadczenie za nimi. Przede wszystkim upewnij się, że jesteś znalezienie pewnego poziomu szczęścia w dążeniu do obrotu. Jeśli handel jest coś, co powoduje u Ciebie stres i masz problemy z nią cieszyć, są szanse, że będzie to bardzo trudne, aby odnieść sukces na niego. Powiedział, że jest to całkowicie w porządku śledzić jakość handlową usługodawcy sygnału lub mieć konto zarządzane przez służby inwestycyjnej w ogóle. Mając pasję do obrotu na pierwszym miejscu jest to, co ostatecznie powinno pozwolić Ci osiągnąć sukces w tym i dla Ciebie, aby rozwijać się w tym dążeniu do przyszłości.