Sprawia ją na Listę Światowego Finance 100

Overtrading jest jedna rzecz, która zniszczy swoje konto jak nic innego. Oczywiście, jeśli nie handlu lub handlu minimalnie trudno jest zarabiać pieniądze. Niektóre nowsze handlowców są prawie nie boi się być przyklejony do komputera obserwując rynki 40+ godzin tygodniowo w strachu brakuje na transakcji, a tym samym tracą pieniądze, które mogłyby zostać podejmowania. Ale rozumiem, że nie jest pozycją handlową w sobie. Szczerze mówiąc, opcjeonline handel i obrót za dużo dla kaprysu to łatwy przepis na katastrofę. Dowiedziałem się na własnej skórze, wycierając się więcej niż jeden rachunek papierów kiedy po raz pierwszy rozpoczął się, potęgowane przez fakt, że nie mają realną strategię handlową na początku. To doprowadza mnie do następnego punktu.

Czy plan handlu

Mając doskonałą samodyscypliny jest absolutnie niezbędne do sukcesu handlowego. To może wydawać się oczywiste stwierdzenie i łatwo jest powiedzieć: „w porządku, mam zamiar być zdyscyplinowany podczas obrotu.” Ale to jest bardzo proste, aby ocenić, czy naprawdę jest utrzymanie opteck dyscypliny wymaganej opcje binarne opteck broker platforma odnieść sukces przedsiębiorcy. opteck Jeśli nie jesteś, będziesz overtrade doświadczenie emocji while obrotu oraz najprawdopodobniej straci swoje pieniądze. Dlatego trzeba wykonać plan handlowy, który zawiera pierwszy i formost jak wykonać swoją strategię w kółko z minimalnym IQ Option błędem. To, co pokrywa opinie platforma IQ Option broker większość mojego bloga artykułów – w IQ Option jaki sposób wykonywać moją strategię handlową w kółko i kółko z jak najmniejszym emocji, jak to możliwe.

Druga sprawa, że plan ten powinien obejmować to zarządzania pieniędzmi. Jak zamierzasz zainwestować swoje pieniądze w każdej branży? Moja Topoption rada jest taka, aby stałe Topoption opinie 2016 rozmiary inwestycji handlowych. Topoption W przeszłości nie zrobiłem tego względu, że starałem się zamienić niewielką ilość kapitału w większej ilości. Ale w tym momencie byłem już bardzo pewnie w moich możliwości handlu ze względu na to opłacalne w przeszłości. Teraz jednak zrobić handlu stałych rozmiarów inwestycyjnych. Oznacza to, że każda handlowa Biorę ma taki sam rozmiar. I to również nie więcej niż 1% kwoty pieniędzy mogę opcje binarne utracić, że dedykuję do opcje binarne oszustwo obrotu. Należy zachować tę inwestycję opcje binarne stałe – nie skalowanie w górę lub w dół, dopóki nie osiągnął spory wzrost zysku. Wielkość handlowa powinna być tak mała, że niemal czuje się jak tracisz czas, nawet handlowej. Brzmi intuicyjne jest twoim celem jako przedsiębiorca Plus500 jest do zarabiania Plus500 opinie 2016 pieniędzy. Ale jeśli starają się inwestować więcej niż Plus500 zalecana w każdym handlu, to poglądowe braku dyscypliny i zachęca emocji w handlu. I handlu emocje oparte zniszczy nikomu. Zawsze zdefiniować ryzyko jako część swojego planu handlowego.