CEO wyraża wdzięczność

Prowadzi dziennik handlu

Uważam, że ważne jest, aby śledzić wszystkie swoje transakcje w formie dziennika. Oczywiście, w dzisiejszych czasach tylko to ma sens, aby była ona elektronicznych opartych podano, że wszystkie handlową opcjeonline.com występuje na komputerze. Mój blog tu jest rzeczywiście to, co uważam za moje własne czasopismo handlu, oprócz mojego osobistego wątku na forum tu na binaryoptions.net.

Prowadzenie bloga lub gwint na wiadomości internetowe pokładzie handlu tematyce Jest to świetny sposób, aby archiwizować swoje postępy. To prawda, nie trzeba wpisywać się ponad 1000 postów słów dla czasopisma handlowego, jak ja się tu na mojego osobistego części strony, chyba że opcjeonline celem jest bezpośrednio kształcić innych przedsiębiorców w sposób pogłębione. Ale rozpoczynając wątek na forum, tak jak inni przedsiębiorcy zrobili, to fantastyczny sposób, aby kronika swoje postępy i dzielić się nią z innymi. Może pracować, aby inspirować innych przedsiębiorców i miejmy nadzieję, pomóc im uczyć się na własnych błędach. Wysyłanie zrzutów ekranu oraz bardzo krótkich opisów jest wszystko, co trzeba zrobić, i nie powinny spożywać więcej niż dziesięć minut każdego dnia handlowego. Nawet jeśli masz naprawdę zły dzień http://www.opcjeonline.com/iq-option/ obrotu, to warto. Nigdy nie jest wstyd, aby mieć kilka dni złych wyników handlowych, jeśli jesteś w trakcie nauki tajniki handlu na rynkach. Kiedy po raz pierwszy rozpoczął, chciałbym mieć kilka dobrych odcinków, a także kilka bardzo złych odcinkach, gdzie chciałbym stracić pięć transakcji z rzędu i innych podobnych smug. W rzeczywistości, pamiętam czas, patrząc na mój handlowej ekranie historii na moim profilu konta, a ja poszedł 1/10 ITM Czytaj opinie zwycięzcy testu na moich ostatnich dziesięciu transakcji. Myślę, że byłoby fajnie gdybym archiwizowanie moich transakcji gdzieś od samego początku. Byłoby naprawdę pokazać, jak daleko doszedłem od tamtego czasu. Ale niestety, nigdy nie prowadzić dziennik handlu jakiejkolwiek kiedy po raz pierwszy rozpoczął się.

Może być również prywatne, jeśli tak zdecydujesz, utrzymując screeny z wykresów z adnotacje pokazując gdzie wziął transakcji i być może dowolny krótki opis procesu myślowego, dlaczego wziąłeś tego konkretnego zawodu.

Odpowiednio wybierz aktywów i wykresów ramy czasowe 

Należy zawsze wybierać aktywa że jesteś bardzo zaznajomiony z nich przed rozpoczęciem handlu na żywo z prawdziwymi pieniędzmi zagrożona. Jeśli czytasz moje opcje binarne blogu artykuły tutaj, zobaczysz, że dość dużo handlu dokładnie taki sam zasób każdego dnia handlowego. witryna internetowa Wybór ten składnik (a) najwyższa płacenie broker ma do zaoferowania może być dobrym sposobem, aby zwiększyć marżę zysku. Ale pamiętaj, że bierzesz pod uwagę aktywa że czujesz się komfortowo obrót względem zmienności, jak posłuszny jego poziomy wsparcia i oporu, względna gładkość lub choppiness swojej ceny akcji, i tak dalej. Wybierz aktywa, które pasują do osobistych preferencji handlowych.

Dla mnie zawsze unikam egzotycznych par walutowych w moim obrotu. Na przykład, jestem prawie pewien, że będę strasznie próbuje handlować EUR / SEK (Euro / Korona szwedzka). Dla mnie, wykres wygląda jak bałagan na większość, jeśli nie wszystkie, ramy czasowe. Ogólnie rzecz biorąc, omijając okolice z aktywów do aktywów i handel impulsywnie nigdy nie jest dobrą rzeczą. Trzyma się tego samego składnika aktywów (lub samej pary lub kilka) i stosując swoją strategię / system do niego ciągle jest najlepszym.

Biorąc pod uwagę swoje ramy czasowe obrotu jest ważne, jak dobrze. Dla krótkoterminowych opcji binarnych, wiele jak na wykresie 1 minuty i wielu jak na wykresie 5 minut. Niektórzy używają obu niemal jednakowo. Ze wspólnym TEN i piętnaście minut expiries, stosując harmonogram obejmujący świeczniki cen na okres krótszy niż wygaśnięcie handlu sens. Przedstawiamy krótsze kawałki organizowanych danych na temat cen można uzyskać lepszą rozdzielczość, w jaki cena jest działającą na mniejszą skalę. Dla mnie, myślę, że wykres minutę zawiera mnóstwo hałasu ze względu na fakt, że masz ograniczoną okienko z poprzedniej historii cen i prostego faktu, że nie wiele działań zazwyczaj występuje w przeciągu jednej minuty. Dlatego też, gdy handel dziesięcio- lub piętnastominutowy expiries, chciałbym użyć wykresu pięć minut, co daje solidną mieszankę przeglądania cena akcji na bardziej poziomie mikroskopowym, a jednocześnie dając dość okienkiem, aby zobaczyć, jak cena ma działał w ciągu ostatnich kilku godzin. Ale jeśli wykres minutę jest preferowany okienkiem, to jest to całkowicie w porządku. Trading jest głównie o pokazanie, co działa dla Ciebie.